SCHRÖDINGER'S CAT ORI AMULET, CZ

BRI NS 22 64 ČERNÁ STŘÍBŘITÁ MRAMOROVANÁ SE ZELENÝMA OČIMA

narozená 14. 7. 2016

Šredinka je matkou vrhů: C2, F2, K2, U2, Y2, A3

Šredinka, jak jí doma říkáme, je třetí kočičkou z našeho odchovu, která tvoří naši chovatelskou stanici. Když se narodila, měla velmi tmavý kožíšek, těšila jsem se, že bude kouřového zbarvení. Během tří měsíců dostalo její stříbro v kožíšku více světla a luxusní kontrast s velmi lesklou černou byl na světě. S její nejvetší kamarádkou Queeny tvoří nádhernou dvojici "sůl a pepř". 

Šredinka je po mamince Serafině velmi aktivní kočička, chvíli neposedí, neustále něco kutí a vymýšlí kam by si co schovala, krade sponky, naušnice a různé drobnosti, které si posunuje po podlaze a schovává pod křesla či skříně odkud je potom velmi dlouho loví zpět, až nakonec usne při rozdělané práci. Při vysávání podlah musím dávat velký pozor co si kam schovala. Také se velmi rádá schovává do různých krabic, tašek, batohů a kufrů, prostě jakmile má možnost ihned se snaží dostát svému jménu.

Po babičce X'Jacklee má velmi svalnatou stavbu těla. Její nádherné zelené oči svítí jako smaragdy. Je výbornou maminkou a společnicí.

    

VYŠETŘENÍ:

FeLV - NEGATIVNÍ 

FIV  - NEGATIVNÍ

FIP - NEGATIVNÍ

PKD  - CLEAR

HCM - NEGATIVNÍ:

    červenec 2019 MVDr. Peter Scheer Ph.D.

KREVNÍ SKUPINA: A

 

aktualizováno: 20.03.2024 09:15:51