LOTUS BLOOM ORI AMULET, CZ

BRI NS 22 64 ČERNÁ STŘÍBŘITÁ MRAMOROVANÁ SE ZELENÝMA OČIMA

narozená 14. 9. 2014

Lotus je matkou vrhu: Q, A2, I2, O2, R2, W2, Z2

Lotynka je první holčička z našeho odchovu, která s námi zůstala doma. Dcera Izabelky a Don Juana je úžasně mazlivá slečna, která miluje hraní si, chytání motýlů a různé lítací havěti na našem dvorku. Každé ráno si musí nejprve proběhnout dvorek a provést kontrolu počasí, ven vybíhá i když prší nebo je velký mráz, když jí nechceme ven pustit, sedí za dveřmi a prosí, nemusí ani jíst tak jak to ostatní kočičky většinou po ránu vyžadují. Dle venkovních zajímavostí toho dne, zůstává venku minutu nebo několik hodin. Kdybychom jí to dopřáli, nejraději by venku i nocovala.

Lotynka je tichá kočička s luxusním kožíškem, její nádherná kresba a velké kulaté zelené oči upoutávají pozornost většiny našich návštěvníků.

Po mamince má zavalitou postavu i klidnou až flegmatickou povahu. Pokud je doma, nejraději lehává na kočičím stojanu nebo na křesle v manželově kanceláři. K jídlu má ráda granulky, ale ani syrovým masem nepohrdne.

Lotynka je úžasnou maminkou. O svoje početné vrhy pečuje s tou největší láskou. Je nepopsatelně nádherné sledovat jí jak se stará a miluje svoje děti.

VYŠETŘENÍ:

FeLV - NEGATIVNÍ 

FIV  - NEGATIVNÍ

FIP - NEGATIVNÍ

PKD  - CLEAR

HCM NEGATIVNÍ:   

KVĚTEN 2016 - MVDr. Peter Scheer, Ph.D.

ČERVENEC 2019 - MVDr. Peter Scheer, Ph. D.

KREVNÍ SKUPINA: A

aktualizováno: 20.03.2024 09:15:51