MÁTE-LI ZÁJEM O KOŤÁTKO Z NAŠÍ CHOVATELSKÉ STANICE, BUDEME MOC RÁDI, KDYŽ NÁM NAPÍŠETE NEBO ZAVOLÁTE.

 

 

VŠECHNA KOŤÁTKA OD NÁS MAJÍ PRŮKAZ PŮVODU - RODOKMEN, KTERÝ VÁM ZARUČUJE, ŽE VÁM DOMA VYROSTE OPRAVDOVÁ BRITSKÁ KOČKA (KOCOUR), SE VŠÍM CO K NÍ PATŘÍ. 
 
BRITSKÁ KOČKA MÁ KLIDNOU A DOBROSRDEČNOU POVAHU, VYHOVUJE JÍ SOUŽITÍ S JINÝMI KOČKAMI, PSY I S DĚTMI.
MÁ RÁDA SPOLEČNOST, RÁDA SE MAZLÍ A NECHÁVÁ SE HLADIT, ZÁROVEŇ SE ALE LIDEM NIJAK NEVNUCUJE.
V KOTĚCÍM VĚKU JSOU BRITKY VELMI HRAVÉ,  ZATÍMCO V DOSPĚLOSTI JSOU KLIDNÉ. DOKÁŽOU SE ZABAVIT I SAMY, ALE MAJÍ RÁDY SPOLEČNOST A DRUŽNOST - URČITĚ NEMŮŽOU TRÁVIT CELÉ DNY SAMOTNÉ, JEJICH UPŘÍMNÁ HRAVOST A RADOST ZE ŽIVOTA BY SE MOHLA ZAČÍT VYTRÁCET.
BRITSKÁ KOČKA JE TICHÁ, VHODNÁ JAK DO KLIDNÉ TAK RUŠNÉ DOMÁCNOSTI, OVŠEM KAŽDÉ KOŤÁTKO JE "ORIGINÁL" HODNĚ ZÁLEŽÍ NA POVAZE RODIČŮ A JEJÍM ZAČLENĚNÍ DO SPOLEČNOSTI V PRVNÍCH TÝDNECH ŽIVOTA.

KOŤÁTKA OD NÁS JSOU VHODNÁ NA CHOV A VÝSTAVY NEBO JAKO LUXUSNÍ DOMÁCÍ MAZLÍČEK.
KOŤATA URČENÁ DO CHOVU VYBÍRÁME MY A POSKYTUJEME JE VÝHRADNĚ REGISTROVANÝM CHOVATELŮM!  JEJICH CENA SE POHYBUJE V ROZMEZÍ 25 000,- - 35 000,-Kč
KOŤÁTKA NABÍZENÁ JAKO DOMÁCÍ MAZLÍČKY NEMŮŽE NOVÝ MAJITEL DÁLE ROZMNOŽOVAT A JE POVINEN ZAJISTIT KASTRACI DO JEDNOHO ROKU VĚKU KOTĚTE. CENA KOŤÁTEK NA MAZLÍČKA JE 15 000,- Kč
ZÁJEMCŮM, KTEŘÍ OD NÁS JIŽ KOŤÁTKO MAJÍ NEBO PLÁNUJÍ POŘÍZENÍ DVOU A VÍCE KOŤÁTEK Z NAŠÍ CHS POSKYTUJEME SLEVU.
 
VŠECHNA NAŠE KOŤÁTKA MAJÍ  OČKOVACÍ PRŮKAZ A JSOU VAKCINOVÁNA PROTI PANLEUKOPENII, KALICIVIRÓZE A HERPESVIRÓZE, PO DOMLUVĚ S NOVÝM MAJITELEM I PROTI FELV (LEUKÉMIE KOČEK) A TOTO OČKOVÁNÍ JE NÁSLEDNĚ PŘEOČKOVÁNO, DALŠÍ VAKCINACE NOVÉ MAJITELE ČEKÁ AŽ ZA ROK. DÁLE JSOU MINIMÁLNĚ TŘIKRÁT ODČERVENÁ. KUPNÍ SMLOUVA JE SAMOZŘEJMOSTÍ.
 
 
KOŤÁTKA OD NÁS DO NOVÝCH DOMOVŮ ODCHÁZEJÍ MEZI TŘETÍM A ČTVRTÝM MĚSÍCEM VĚKU. V TUTO DOBU JSOU JIŽ DOKONALE SOCIALIZOVANÁ, VYMAZLENÁ, LÉPE SNÁŠEJÍ ODCHOD OD RODINY, NEBOJÍ SE A RYCHLEJI SI ZVYKNOU NA NOVÉ PROSTŘEDÍ. 
 
JSME OPRAVDOVÝMI MILOVNÍKY KOČEK, KAŽDÉ  KOŤÁTKO JE VYMAZLENÉ A ZVYKLÉ NA POHLAZENÍ OD VŠECH ČLENŮ RODINY. DOMA SE PŘEDBÍHÁME KDO DOKÁŽE KOŤÁTKO DŘÍVE USPAT V NÁRUČÍ. 
KOŤÁTKA JSOU ZVYKLÁ NA ZVUKY Z BĚŽNÉ DOMÁCNOSTI A SAMOZŘEJMOSTÍ JE, ŽE JSOU NAUČENÁ NA KOČIČÍ TOALETU.
 
NAŠE KOČIČKY KRMÍME SUCHÝM KRMIVEM ZNAČEK ROYAL CANIN A TASTE OF THE WILD. 
TAŠTIČKAMI COSMA, ROYAL CANIN, SMILA, APPLAWS. K SNÍDANI DOSTÁVAJÍ PŘEMRAŽENÉ HOVĚZÍ MASO.
 
K TOMU ABYSTE SI MOHLI POŘÍDIT DOMŮ TOHOTO MALÉHO DOMÁCÍHO TYGRA POTŘEBUJETE HLAVNĚ PŘESVĚDČENÍ, ŽE SE O NĚJ CHCETE  A MŮŽETE STARAT. ROZHODNUTÍ PLATÍ PRO CELOU RODINU, NE JEN PRO JEDNOHO ČLENA.
 
KOČIČKA BUDE POTŘEBOVAT VAŠI PÉČI PO DOBU AŽ DVOU DESETILETÍ.
 
PROSÍM NEŽ SI POŘÍDÍTE KOČIČKU DOMŮ ZVAŽTE, ZDA SI JI MŮŽETE DOVOLIT.
MNOHO LIDÍ SE DOMNÍVÁ, ŽE KOČIČKU STAČÍ JEN KRMIT, ALE PÉČE O NĚ ZAHRNUJE I SPOUSTU DALŠÍCH VÝDAJŮ. NAPŘÍKLAD KAŽDOROČNÍ OČKOVÁNÍ, PRAVIDELNÉ ODČERVOVÁNÍ, VYKASTROVÁNÍ A VETERINÁRNÍ OŠETŘENÍ V PŘÍPADĚ NEMOCI NEBO NEHODY. DÁLE JSOU TO HRAČKY, ŠKRABADLA, STELIVO, ZAJIŠTĚNÍ HLÍDÁNÍ  POKUD BUDETE CHTÍT NA DOVOLENOU.
 
NEŽ SI DOMŮ NOVÉ KOŤÁTKO PŘIVEZETE, JE DOBRÉ SI PŘIPRAVIT:
 
- 2x JÍDELNÍ MISKU + MISKU NA VODU 
 
- ZÁCHŮDEK A STELIVO 
 
- HRAČKY - KDO SI HRAJE NEZLOBÍ - POZOR NA DLOUHÉ PROVÁZKY A POLYPROPYLENOVÉ STUHY 
 
- ŠKRABADLO - JE  DŮLEŽITÉ  NA PROTAHOVÁNÍ A OBRUŠOVÁNÍ DRÁPKŮ, SNÍŽÍTE TÍM RIZIKO, ŽE VÁM KOČIČKA POŠKRÁBE POHOVKU A ZÁROVEŇ JÍ ZAJISTÍTE POTŘEBNÝ POHYB. DOPORUČUJI HNED VĚTŠÍ ŠKRABADLO, ABY SE MOHLA KOČIČKA DOKONALE PROTÁHNOUT DO VÝŠKY. ZÍSKÁTE TAK  I UŽITEČNÉ A OBLÍBENÉ MÍSTO NA HRANÍ A ODPOČINEK
 
- STRAVU NA KTEROU JE KOŤÁTKO ZVYKLÉ (BALÍČEK DO ZAČÁTKU DOSTANETE OD NÁS)
 
- PŘEPRAVKU VE KTERÉ BUDETE KOČIČKU PŘEVÁŽET AŤ UŽ OD NÁS NEBO TŘEBA K VETERINÁŘI.
 
 
POKUD VÁS TYTO INFORMACE NEODRADILY OD POŘÍZENÍ NOVÉHO ČLENA RODINY, BUDEME RÁDI, KDYŽ NÁS BUDETE KONTAKTOVAT. 
aktualizováno: 20.03.2024 09:15:51